Lalique

L'Amour

Для жінок

Доставка Lalique L'Amour
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 15:20
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Lalique L'Amour:

Категорія: Парфуми для жінок
Стать: Для жінок
Бренд: Lalique
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція
Настрій аромату: , ,
Група ароматів: , ,
Початкові ноти: Троянда, Неролі
Ноти «серця»: Жасмин, Гарденія, Тубероза
Ноти «бази»: Білий кедр
Рік презентації: 2013 рік

Опис Lalique L'Amour:

Звабливий і променистий букет!
Натхненням для створення цієї нової лінії стала Країна Вранішнього Сонця. З 1922 по 1925 роки японський принц Асака Ясухико, що є близьким родичем імператора, перебував у Франції на навчанні. Зацікавившись західним мистецтвом, він звернувся до Рене Лаліка з проханням створити чотири великих скляних вітража для церемоніальних дверей, що ведуть у вітальню його токійського палацу.

Ці вітражі були представлені в Парижі в 1932 році на художній виставці і стали шедевром стилю і технічної майстерності. Основним мотивом для їх створення стала ода жінці. Жінка, оповита чарами, вона наділена сяючими крилами, прикрашеними променистим пір'ям. Гірлянди квітів спадають з її рук і збираються в барвисті стрічки у її ніг. Жінка, одягнена в вбрання з квітів і пір'я, жінка-птах, сирена античних часів, вона є втіленням магічної краси, і відкриває для нас всю ту любов, яку Рене Лалік присвятив жінці і природі.

Палац, що знаходиться в самому центрі токійського парку, славиться своєю колекцією шедеврів мистецтва, і вітражі, створені Рене Лаліком, стали одними з найбільш цінних його експонатів. З плином часу ця царська резиденція стала музеєм, і сьогодні вона називається Токійський метрополітен-музей мистецтв.

Квітковий і чутливий, новий аромат від Lalique - це еліксир чистої спокуси L'Amour.


Свотчі на Lalique L'Amour

У блозі статті про Lalique L'Amour:

Відгуки