Estee Lauder

Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme

Нічний ліфтинг крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї

Для жінок

Доставка Estee Lauder Нічний ліфтинг крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 12:04
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Estee Lauder Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme:

Категорія: Антивіковий догляд
Стать: Для жінок
Бренд: Estee Lauder
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: США
Колекція:

Опис Estee Lauder Нічний ліфтинг крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme:

Живильний нічний крем з ліфтинговою технологією, яка інтенсивно підвищує пружність шкіри в нічний час. Поки ви спите, цей ультракомфортний крем допомагає активізувати природний процес вироблення колагену, в результаті, ваша шкіра має більш пружний і підтягнутий вигляд, вікові та мімічні зморшки стають менш помітні.

Розкішна текстура крему підходить для щотижневого використання в якості маски, миттєво і інтенсивно живлячи вашу шкіру.

Використовуйте в комплексі з денним ліфтінговим кремом, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift, щоб забезпечити 24-годинний багатосторонній ліфтинг.

Протестовано дерматологами.
Не викликає акне, не забиває пори.

Для всіх типів шкіри.


Як користуватися

Наносити ввечері на очищену шкіру обличчя і шиї після відновлювальної сироватки. (Вдень використовуйте денний ліфтинговий крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift).
В якості живильної та зволожуючої маски: використовуйте 1 раз на тиждень, нанесіть щільним шаром, залиште на 10 хвилин і видаліть залишки серветкою.


Свотчі на Estee Lauder Нічний ліфтинг крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme


У блозі статті про Estee Lauder Нічний ліфтинг крем, що підвищує пружність шкіри обличчя і шиї Resilience Lift Night Lifting Firming Face And Neck Creme:


Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!