Dior

Fix It Colour

2 в 1: праймер & кольоровий коректор: обличчя - очі - губи

Не знайшли потрібний товар?
Доставка Dior 2 в 1: праймер & кольоровий коректор: обличчя - очі - губи Fix It Colour
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 01:42
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Dior Fix It Colour:

Категорія: Коректори для обличча
Бренд: Dior
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франція

Опис Dior 2 в 1: праймер & кольоровий коректор: обличчя - очі - губи Fix It Colour:

Натхненний професійними техніками подіумних візажистів, Dior представляє свій перший кольоровий коректор: 1 стік, 2 текстури, 3 області нанесення, 4 експертних відтінки для усунення недоліків кольору обличчя, шкіри навколо очей і контуру губ.

4 чарівні експертні кольори: націлені рішення для будь-якої проблеми:

 • 100 Blue: спрямована дію проти тьмяності шкіри
  Цей блакитний тон — фахівець по роботі з Азіатським і Європейським типом шкіри, якому властивий жовтий відтінок. Він надає шкірі додаткове сяйво, усуваючи сліди втоми. Нанесіть його легкими рухами на області, які ловлять світло найбільше — лоб і поверхня щік, це освіжить обличчя і додасть йому сяйва.
 • 200 Apricot: ідеальне рішення для засмаглої шкіри
  Розроблений для темного відтінку шкіри, він підсвічує тьмяні області й приховує темні ділянки, коректуючи пігментовану область.
 • 300 Yellow: корекція затемнених ділянок і кіл під очима
  Призначений для світлого тону шкіри даний відтінок дозволяє нейтралізувати фіолетові сліди від кровоносних судин і темні кола під очима. При нанесенні на губи він підсилює колір губної помади.
 • 400 Green: рішення від почервоніння на шкірі
  Призначений для світлого кольору обличчя і шкіри рожевого відтінку, він наноситься легкими штрихами, щоб вирівняти тон ділянок шкіри, на яких близько розташовані кровоносні судини, або приховати почервоніння.

2 геніальні текстури в одному багатофункціональному коректорі для усунення недоліків кольору обличчя, шкіри навколо очей і контуру губ.

В самому серці захована формула, насичена частинками пудри м’якого фокусу для створення рівномірного покриття і заповнення дрібних зморшок, подібно праймеру для досконалості шкіри.
Навколо серцевини розташований зелений, жовтий, абрикосовий або блакитний відтінок, який нейтралізує всі недоліки шкіри.


Як користуватися

Використовуйте його самостійно або в комплексі з іншим маскуючим засобом. Fix It Colour нейтралізує недоліки шкіри немов професійний візажист.


Свотчі на Dior 2 в 1: праймер & кольоровий коректор: обличчя - очі - губи Fix It Colour
Завантажити свотч

У блозі статті про Dior 2 в 1: праймер & кольоровий коректор: обличчя - очі - губи Fix It Colour:

Відгуки