Cacharel

Anais Anais Premier Delice

Для жінок

Доставка Cacharel Anais Anais Premier Delice
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 22:45
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Характеристики Cacharel Anais Anais Premier Delice:

Категорія: Парфуми для жінок
Стать: Для жінок
Бренд: Cacharel
Класифікація бренду: Елітна
Країна бренду: Франция
Настрій аромату: , , ,
Група ароматів: ,
Початкові ноти: Апельсин, Гальбанум
Ноти «серця»: Гіацинт
Ноти «бази»: Кедр, Какао
Рік презентації: 2014 рік

Опис Cacharel Anais Anais Premier Delice:

У квітні 2014 в світ виходить аромат Anais Anais Premier Delice. Новинка є новою версією класики будинку Cacharel, їх легендарного Anais Anais 1978 року, композиція якого підкорила нас прекрасним поєднанням лілії, гіацинту, конвалії, флердоранжу і жасмину.

Anais Anais Premier Delice - не перший фланкер оригінального видання. У 2006 році вийшла версія Anais Anais Eau Legere, а в 2007 - Anais Anais Flower Edition. Новий Anais Anais Premier Delice - більш гурманська композиція, в якій квіткові ноти підкреслені легкими відтінками какао. Аромат символізує любов і пристрасть.

Верхні ноти композиції представлені свіжими, яскравими акордами бергамоту і апельсину в супроводі гальбануму і зеленої груші. Остання робить звучання більш соковитим, не обтяжуючи його зайвою солодкістю. Серце нового аромату нагадує про перший Anais Anais і пропонує романтичний весняний букет зі свіжих гіацинтів і півоній. Нарешті, в базі деревні відтінки кедра доповнені м'якими гурманськими акцентами какао.
Композиція розроблена парфюмерами з Firmenich, Olivier Cresp і Dora Baghriche.

Скляний флакон нового Anais Anais Premier Delice прикрашений квітковими ілюстраціями, що нагадують про оригінальний Anais Anais 1978 року. У той же час прозоре скло відкриває погляду ніжно-рожевий колір ароматної рідини всередині.


Свотчі на Cacharel Anais Anais Premier Delice


Відгуки